EN / TR
Menü
 

19. STEAM Uluslararası Enerji Konferansı 21 Eylül’de düzenlenecek

haber
02 Eki

19.STEAM Uluslararası Enerji Konferansı ,‘’ENERGY; GEOPOLITICS, TRENDS, CHALLENGES”  teması ile  21 Eylül 2018 tarihinde İstanbul’da Swissotel The Bosphorus otelde gerçekleştirilecek.

20 yılı aşkın bir süredir Türkiye, Avrasya ve Ortadoğu bölgesinde enerji, çevre ve finans ile ilgili stratejik konuların en üst düzey yetkililerince tartışıldığı Uluslararası Enerji Konferansları düzenleyen Stratejik Ekonomik Araştırmalar Merkezi  –  STEAM, geleneksel Uluslararası Enerji Konferanslarının 19’uncusunu  ‘’ENERGY; GEOPOLITICS, TRENDS, CHALLENGES”  teması ile  21 Eylül 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

  1. Uluslararası Enerji Konferansı’nda, enerji diplomasisi çerçevesinde bölge ülkelerinin en seçkin uzmanları, sektör temsilcileri ve firmaların üst düzey yöneticileri bir araya gelerek, interaktif platformlarda aşağıdaki konuları tartışılacak: 
  • Türkiye enerji pazarındaki yatırım olanakları,
  • Jeopolitik gelişmeler, zorlukları ve enerji güvenliğine etkileri,
  • Orta Doğu, Hazar Havzası ve Doğu Akdeniz Bölgesinin sahip olduğu enerji kaynaklarının tüketicilerle birleştirecek olan boru hatları ve depolama projeleri,
  • Avrupa’ya gaz temininde Balkanlar ve Türkiye eksenli konular

21 Eylül’de Swissotel The Bosphorus otelde sabah 09:00’da başlayacak konferansın başkanlığını, enerji piyasasının deneyimli isimlerinden Tahir Uysal yapacak. Konferansa çok sayıda üst düzey yerli ve yabancı delegenin katılması bekleniyor.

Konferansın programı için lütfen tıklayın

STEAM tarafından Enerji IQ’nun kurumsal abonelerine uygulanan indirimden faydalanabilmek için lütfen abone olduğunuzu kayıt sırasında STEAM yetkililerine bildiriniz.