EN / TR
Menü
content

Politik Risk Analiz Raporları

Enerji IQ, Türkiye ve bölge ülkelerinde enerji piyasasını etkileyebilecek politikaları ve siyasi trendleri analiz eden özel raporlarıyla, olası riskleri aydınlatır.

Bu raporlar, genel siyasi konularla birlikte ekonomik ve finansal risklere ilişkin değerlendirmeler içerir. Bunlara ek olarak, sizin yönelteceğiniz sorular ekseninde özel risk analiz raporları da hazırlanır.

Enerji IQ’nun siyasi risk analiz raporları, Türkiye ile birlikte Güney ve Doğu Avrupa’yı içine alacak şekilde Avrupa Birliği ülkelerini, Irak, İran dahil olmak üzere Orta Doğu ülkelerini, Rusya Federasyonu, Kafkasya, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika ve Doğu Akdeniz’i de içine alan geniş bir bölgeyi kapsar

Düzenleyici Risk Analiz Raporları

Enerji IQ’yu benzer hizmetler sunan şirketlerden farklı kılan en önemli hizmetlerden biri, düzenleyici rejimle ilgili derinliği olan öngörüleri içeren analiz raporlarıdır. Türkiye ve AB enerji piyasasında uzun yıllara dayanan deneyimi olan kadrosuyla Enerji IQ, doğalgaz ve elektrik sektörlerine ilişkin düzenleyici rejime yönelik analiz raporlarıyla, piyasa risklerini daha başarılı yönetmenizi sağlar.

Enerji IQ’nun düzenleyici risk analiz raporları, Türkiye ile birlikte AB ülkelerini ve Orta Doğu ülkelerini de kapsar.

Raporlar, periyodik bazda genel içerikle hazırlanabilir veya yöneltilen özel bir konuyu derinlemesine analiz edecek şekilde oluşturulabilir.

Piyasa Araştırma Raporları

Enerji IQ piyasa araştırma raporları, enerji piyasalarına ilişkin bilgi ve veri asimetrisini ortadan kaldırmayı amaçlayan güvenilir referans kaynaklarıdır.

Kurumsal ve Kamu İlişkileri Danışmanlığı

Enerji IQ, Türkiye’nin kendine özgü dinamik koşulları doğrultusunda, enerji piyasasının global beklentilerini yönlendirecek, sağlıklı, şeffaf ve sürdürülebilir analizler hazırlar.

Medya İlişkileri ve İletişim Danışmanlığı

Enerji PR, sektöre güvenilir piyasa bilgileri sağlayan Enerji IQ Bilgi Servisleri’nin 15 yıla yaklaşan enerji piyasası tecrübesini, iletişim ve organizasyon hizmetlerine yansıtır.

  • Enerji PR, piyasadaki gelişmeleri analiz edilerek aylık, dönemsel ve yıllık medya iletişim planları hazırlar, mevcut planları piyasadaki gelişmelere göre günceller
  • Kurumsal haberlerinizle ilgili her süreçte size yenilikçi çözümler sunar
  • Kurum içi – dışı etkinlikleriniz, toplantılarınız ve organizasyonlarınız için deneyimlerini sizlerle paylaşır