EN / TR
Menü
 

İzmir Enerji Zirvesi 2018 için geri sayım başladı

traveling on a student budget

 

İzmir Enerji Zirvesi 2018

 

İzmir Enerji Zirvesi bu yıl, Ege Üniversitesi’nde 17 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek.

Geçen sene ilki gerçekleşen etkinliğin bu sene daha kapsamlı ve ilgi çekici olması bekleniliyor. Dolu dolu bir programın katılımcıları beklediğini şimdiden söyleyebiliriz. . Enerji zirvesine hiçbir ücret ödemeden gönüllülük esaslı katılım sağlanmaktadır. Enerji sektöründen firmaların ve konuşmacıların katılımlarıyla seri oturumlar halinde gerçekleşecek olan etkinliğin ikramları da gün boyu sürecektir.

Etkinliğin açılış konuşmasını Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak tarafından yapılacaktır. Daha kapsamlı hale getirilen zirvede konferans içeriğinin yanı sıra dans gösterileri ve Dijital Sertifika eklenmiştir.

Dijital Sertifika Nedir?

Dijital sertifika açık anahtarın kime ait olduğunu tespit etmenize yarayan elektronik dokümanlardır. Veriler dijital ortamda taşınırken birçok farklı ağ ortamından geçerek gideceği sunucuya ulaşır. Bu verilerin güvenilir olmayan kişilerin eline geçmemesi kritik öneme sahiptir. Bu çerçevede dijital sertifikalar, kişilerin ve kuruluşların gerçekten o kişi veya kuruluş olup olmadığını sağlar.

KATILIM İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

 

Programın içeriğine aşağıdaki görselden göz atabilirsiniz

PROGRAMGÜNCEL