EN / TR
Menü
 

Turkey Essential Test Yayınında

haber
02 Eki

Türkiye’nin enerji piyasasına özel ilk dijital bilgi platformunu 2012 yılında kuran CEEN Enerji olarak, yayıncılık deneyimimizi enerji piyasasının sınırlarının ötesine taşıyacak yeni bir projeyi tamamladık.

Bu hafta test yayınına başlayan Turkey Essential isimli yeni bültenimiz ile tüm yerli-yabancı şirketler ile diplomatik-ticari misyonların Türkiye’yi doğru ve tarafsız bir şekilde okuyabilecekleri bir yayını oluşturmayı amaçlıyoruz.

Ayrıca okuyucularımızın, iş dünyasını etkilemesi muhtemel tüm politik, ekonomik, jeopolitik, bürokratik fırsatları ve riskleri önceden öngörebilmelerini hedefliyoruz.

Her hafta Pazartesi sabahı abonelerimize Enerji IQ Haftalık Piyasa Raporu gibi elektronik ortamda iletilecek Turkey Essential, yazılı, görsel ve sosyal medyada yayımlanan on binlerce haber içerisinden sadece iş dünyası açısından en önemlilerini sizler için seçecek. Bu haberlerin neden önemli olduğunu arka plan bilgileriyle analiz edecek ve olay örgüsü içerisinde muhtemel gelecek senaryolarını, sadece 10 dakikalık okumada kompakt bir şekilde sunacak.

Only what matters in Turkey mottosu ile test yayınına başlayan Turkey Essential, sadece İngilizce yayımlanacak ve herhangi bir şekilde doğrudan veya dolaylı reklam yer almayacak.

Yeni yayın projemizin ikinci fazında sadece abone kuruluşa özel bültenler de hazırlayacağız.Bu özel bültenlerin içeriğini, abonelerimizin ihtiyaç duyduğu özel ilave bölümler ile çeşitlendireceğiz.Ayrıca kurum, sektör ve anahtar kelimelere odaklı haber ve analizlere de yoğunlaşarak daha yüksek katma değerli bilgi seti oluşturacağız.

Turkey Essential’ın ücretsiz test yayınına katılmak ve her hafta yayımlanacak sayısını okumak için sales@ceenenerji.com.tr adresine talebinizi iletebilirsiniz…